Kosmetika

- nenajdete u nás přístrojovou kosmetiku jako je laserové ošetření, čištění ultrazvukovou špachtlí nebo péči galvanickou žehličkou

- nepoužívám kosmetické přípravky, které zaručují okamžitý efekt

- nepoškozuji vaši drahocennou pokožku dermabrazí nebo AHA (chemickým) peelingem

- nedočkáte se zde ani permanentního make-upu a umělých řas, které působí jako nohy tarantule

Víte, že syntetické vůně mohou tlumit až poškozovat čich?

Přitom čich je nejcitlivější ze všech lidských smyslů a zároveň nejmocnějším pojítkem k nevědomé mysli a k dlouhodobé paměti, kam ukládáme naše vzpomínky. Syntetické vůně nás otupují, způsobují neurologické problémy, ztrátu koncentrace, potíže s pamětí a celkové zmatení.

Pracuji s kosmetikou Karla Hadka, která je založená na bázi rostlinných olejů (v jedlé kvalitě) a esencí, které přípravky také konzervují. Karel Hadek o své kosmetice říká, že je „fyziologická s přirozenými procesy kůže“. Aromaterapie používá tisíci lety prověřené receptury. Stejně i já provádím klasickou kosmetiku bez přístrojů, založenou na lidském doteku, vnímání osobnosti klientky a jejich potíží.

Aromaterapie tříbí a posiluje čich, pomáhá navodit pocit uvolnění, mírní psychické napětí, má blahodárný vliv na kůži, harmonizuje.

Ceník

Platný od 1. ledna 2020

Aromaterapeutické ošetření pleti
Celkové ošetření pleti (růže, heřmánek, slaměnka 1 200 Kč
Hloubkové čištění pleti (heřmánek, levandule) 900 Kč
Masáž obličeje a dekoltu (růže, heřmánek) 750 Kč

 

Éterické oleje jsou v ceníku uvedeny orientačně, podle aktuálního stavu pleti nebo psychické či fyzické kondice klientky můžu složení přípravků upravit.